Prezenty na rocznice ślubu – jakie dobrać?

Autor artykułu: Karolina Matlęga
Ostatnia aktualizacja 08.08.2022

Prezenty na rocznice ślubu – jakie dobrać?
Ślub sam w sobie jest jednym z najważniejszych momentów w życiu, który wspomina się do końca życia. Dlatego lepiej nie zapomnieć także o rocznicy ślubnej. Ten wielki dzień to raptem wspomnienie wielkiej uroczystości, jednak warto być wówczas dla siebie szczególnie życzliwymi. Dobrze też mieć pomysł na obdarowanie swojego partnera/partnerki. Szukasz pomysłu na prezent na rocznicę ślubu? Być może skorzystasz z poniższych wskazówek.

Nietypowy prezent na rocznicę ślubu - wykonaj coś własnoręcznie

Od dzieciństwa słyszymy, że prezenty wykonane własnoręcznie są warte dużo więcej niż te, które można kupić gotowe w sklepie - przynajmniej sentymentalnie. Warto więc skusić (lub skłonić) się na trochę kreatywności i wykonać coś własnoręcznie. Czy to biżuteria, coś do jedzenia, a nawet najprostsza laurka. Wszystko to powinno wywołać uśmiech na ustach Twojej drugiej połowy Możesz być pewny, że taki prezent na rocznicę ślubu będzie zaskoczeniem i wywoła wzruszenie.

Możesz także zorganizować kolację, podczas której puścisz muzykę na pierwszy taniec, jaką mieliście podczas przyjęcia weselnego. Dzięki temu odżyją piękne wspomnienia, a być może nawet ten dźwięk porwie Was do tańca.


Tysiące sklepów stoją otworem - wybierz w nich prezent rocznicowy

Jeżeli nie masz zdolności manualnych zawsze możesz coś kupić. W internecie można znaleźć tysiące pomysłów na prezent z okazji rocznicy ślubu. Jedne bardzo kreatywne, inne nieco zabawne. Zawsze jednak można poszukać i wybrać coś bardzo ciekawego.

Warto postawić na zainteresowania naszego partnera/partnerki. Można także wcześniej wybadać ich zainteresowania i postawić na coś, co dodatkowo rozwinie ich pasje, albo będzie przynajmniej odrobinę z nimi związane. Jeśli jednak naprawdę nie macie pomysłu na prezent na rocznicę ślubu, to warto zainwestować w najbardziej klasyczne prezenty, takie jak kwiaty dla niej, czy wytworny alkohol dla niego (może być odwrotnie, rzecz jasna). Oferta sklepów jest niemal nieskończona. Nawet krótkie poszukiwania mogą przynieść pozytywne skutki.


Emocje na zawołanie - prezent na rocznicę ślubu, który zaskakuje

Bardzo dużą popularnością cieszą się ostatnimi czasy bony prezentowe do wykorzystania w wielu różnych miejscach. Można je kupić praktycznie wszędzie. W supermarketach, kiosku, czy specjalnych budkach. Wachlarz dostępnych prezentów jest ogromny i każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Mamy tam między innymi bony na:

  • romantyczny wieczór w spa,
  • wieczorną kolację,
  • masaż dla dwojga,
  • lot balonem lub paralotnią,
  • seans w grocie solnej.

Znajdziemy tam jednak dużo więcej pomysłów, które niektórzy mogą uznać za lekko szalone. Skoki z bungee, przeloty helikopterem i skoki spadochronem, czy nawet przejażdżki sportowymi supersamochodami. Wybór jest naprawdę obfity. Warto wziąć pod uwagę coś tak prostego, gdyż wspomnienia związane z takimi wydarzeniami zostają z nami na całe życie. Nie są one także drogie. Najtańsze oscylują w okolicach 100 zł. Najdroższe mogą nas kosztować jednak nawet kilka tysięcy. Warto jednak zaglądnąć do katalogu. Może tam znajdziecie Wasz wymarzony prezent na rocznice ślubu.


A może tatuaż? Wspólny prezent na rocznicę ślubu

Ostatnimi czasy tatuaże stają się coraz popularniejszym prezentem urodzinowym. Pary tatuują sobie przeróżne motywy. Nieważny jest jednak wzór tatuażu sam w sobie, a to, czym sobą reprezentuję, czyli miłość do drugiej osoby. Cena tego rodzaju prezentu jest różna. Czasem jest to 200-400zł, jednak czasem wychodzą na pułap tysięcy. Jest to ciekawa pamiątka, którą zawsze będziecie mieli przy sobie. Takie prezenty na rocznice ślubu pozostaną z Wami na dobre i na złe.

Czy ten artykuł był pomocny?

Komentarze

Więcej polecanych artykułów

Fajny pierwszy taniec weselny – co sprawić, by taki był?

Fajny pierwszy taniec weselny – co sprawić, by taki był?

Zależy Ci, aby Wasz niesamowity pierwszy taniec zachwycił...

Przeczytaj całość
Druhny ślubne - ich przywileje i obowiązki ślubne

Druhny ślubne - ich przywileje i obowiązki ślubne

Zastanawiasz się, po co wyznacza się druhny ślubne? 💁‍♀️ ...

Przeczytaj całość