Prezenty na rocznice ślubu – jakie dobrać?

Autor artykułu: Karolina Matlęga
Ostatnia aktualizacja 05.04.2020

Prezenty na rocznice ślubu – jakie dobrać?
Ślub sam w sobie jest jednym z najważniejszych momentów w życiu, który wspomina się aż do końca. Dlatego lepiej nie zapomnieć o rocznicy ślubnej. Ten wielki dzień to raptem wspomnienie tak wielkiej uroczystości, jednak warto tego dnia być dla siebie szczególnie życzliwymi. Warto też mieć pomysł na obdarowanie swojego partnera/partnerki. Jednak tu często powstaje pytanie, czym?

Wykonaj coś własnoręcznie

Od dzieciństwa słyszymy, że prezenty wykonane własnoręcznie są warte dużo więcej. Przynajmniej sentymentalnie. Warto więc skusić (lub skłonić) się na trochę kreatywności i wykonać coś własnoręcznie. Czy to biżuteria, coś do jedzenia, a nawet najprostsza laurka. Wszystko to powinno wywołać uśmiech na ustach twojej drugiej połowy

Tysiące sklepów stoją otworem

Jeżeli nie masz zdolności manualnych zawsze możesz coś kupić. W internecie można znaleźć tysiące pomysłów na prezent. Jedne bardzo kreatywne, inne dość głupkowate. Zawsze można poszukać i wybrać coś bardzo ciekawego.

Warto jednak postawić na zainteresowania naszego partnera/partnerki. Warto wybadać ich zainteresowania i postawić na ich pasje. Jeśli jednak naprawdę nie macie pomysłu, to warto zainwestować w najbardziej klasyczne prezenty, takie jak kwiaty dla niej, czy wytworny alkohol dla niego (może być odwrotnie, rzecz jasna). Oferta sklepów jest niemal nieskończona. Nawet krótkie poszukiwania mogą przynieść pozytywne skutki.

Emocje na zawołanie

Bardzo dużą popularnością cieszą się ostatnimi czasy bony prezentowe do wykorzystania w wielu różnych miejscach. Można je kupić praktycznie wszędzie. W supermarketach, kiosku, czy specjalnych budkach. Wachlarz dostępnych prezentów jest ogromny i każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Mamy tam między innymi bony na romantyczny wieczór w spa, czy wieczorną kolację. Znajdziemy tam jednak dużo więcej pomysłów, którzy niektórzy mogą uznać za lekko szalone.

Skoki z bungee, przeloty helikopterem i skoki spadochronem, czy nawet przejażdżki sportowymi supersamochodami. Wybór jest naprawdę obfity. Warto wziąć pod uwagę coś tak prostego, gdyż wspomnienia związane z takimi wydarzeniami zostają z nami na całe życie. Nie są one także drogie. Najtańsze oscylują w okolicach 100zł. Najdroższe mogą nas kosztować nawet kilka tysięcy. Warto jednak zaglądnąć do katalogu. Może tam znajdziecie Wasz wymarzony prezent?

A może tatuaż?

Ostatnimi czasy tatuaże stają się coraz popularniejszym prezentem urodzinowym. Pary tatuują sobie przeróżne rzeczy. Nieważny jest jednak wzór tatuażu sam w sobie, a to czym sobą reprezentuję, czyli miłość do drugiej osoby. Cena tego rodzaju prezentu jest różna. Czasem jest to 100-200zł, jednak rzadko kiedy wychodzą na pułap tysięcy. Jest to ciekawa pamiątka którą zawsze będziecie mieli przy sobie. Na dobre i na złe

Czy ten artykuł był pomocny?

Komentarze

Więcej polecanych artykułów

Fajny pierwszy taniec weselny – co sprawić, by taki był?

Fajny pierwszy taniec weselny – co sprawić, by taki był?

Fajny pierwszy taniec weselny – co sprawić, by taki był?

Przeczytaj całość
Druhny ślubne - ich przywileje i obowiązki ślubne

Druhny ślubne - ich przywileje i obowiązki ślubne

Druhny ślubne - ich przywileje i obowiązki ślubne

Przeczytaj całość