Pierwszy Taniec - Lekcje Indywidualne

Niech Twój pierwszy taniec weselny będzie przygodą nie do zapomnienia.

Wraz z naszymi instruktorami przygotujemy choreografię, która zachwyci twoich gości. Oferujemy:

  •  Przygotowanie układu do piosenki na pierwszy taniec pary młodej. Jeżeli nie, to pomożemy Wam wybrać odpowiedni podkład.
  •  Zaaranżowanie nauki choreografii wybranego układu z internetu lub znanego motywu filmowego (np. Dirty Dancing). Niech Wasza choreografia na pierwszy taniec zaskoczy wszystkich.
  •  Stworzenie specjalnego układu do „miksu” kilku piosenek. Uczynimy Wasz taniec weselny wyjątkowym i niepowtarzalnym.
  •  Poradę odnośnie doboru odpowiedniego tańca oraz utworu.
  •  Miłą i przyjazną atmosferę podczas zajęć. Kurs tańca na wesele nie musi być stresujący.
  •  Instruktorów z wieloletnim doświadczeniem. Nauka tańca weselnego nie jest im obca.

Każdy kurs prowadzimy inaczej, personalizując go pod charakter i gust pary młodej. Taniec ślubny z nami to prawdziwa zabawa, a nie obowiązek. Dbamy o to, aby każdy był zadowolony i dumny ze swego układu. Nauka pierwszego tańca u nas trwa 60 minut. Istnieje możliwość wykupienia również lekcji 90 lub 120 minutowych. W celu rezerwacji godziny spotkania, prosimy o kontakt.

Kurs pierwszego tańca najlepiej rozpocząć 4-6 tygodni przed weselem. Prosimy o dokonywanie rezerwacji z wyprzedzeniem. Czas oczekiwania na wolny termin zależy od wielu czynników, m.in. miesiąca, w którym zajęcia mają się odbywać. W przypadku ustalania planu spotkań prosimy o kontakt telefoniczny. W wypadku chęci wykupienia więcej niż jednej godziny zajęć zalecamy rezerwowanie terminów od razu. Pozwoli to mieć pewność odbywania zajęć w preferowanych terminach.

Nauka pierwszego tańca odbywa się:

Ul. Grzegórzecka 12/8a (na wprost Hali Targowej)

Al. Powstania Warszawskiego 6 (pomiędzy rondem Grzegórzeckim a Mogilskim)

 

Na zajęcia prosimy zawsze przynosić utwór, do którego ma być ułożony układ pod pierwszy taniec (jeśli takowy jest już wybrany).

Preferowane formaty: płyta CD, mp3, mp3 na pendrive, muzyka na telefonie z wejściem jack. W wypadku nauki gotowego układu z filmiku w internecie lub motywu filmowego, prosimy o zabranie ze sobą nagrania lub przesłanie na adres e-mail linku do niego.

Może zainteresują Cię nasze kursy on-line?

Godziny zajęć

Poniedziałek
16:00 - 22:00
Wtorek
16:00 - 22:00
Środa
16:00 - 22:00
Czwartek
16:00 - 22:00
Piątek
16:00 - 22:00
Sobota
10:00 - 22:00
Niedziela
10:00 - 22:00