Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera!

Zgarniaj rabaty, otrzymuj info o konkursach i nowościach!

Rozkochamy Cię w tańcu!

Królowie Balu

Kurs odbywający się raz w roku. Przeznaczony jest dla wszystkich par które chcą nauczyć się tańca uniwersalnego, walca wiedeńskiego oraz salsy tuż przed sylwestrem oraz karnawałem. To świetny moment, by poznać sekrety tańca w parze.

Osoby, które już miały styczność kiedyś z takim programem mają możliwość doszlifowania i poćwiczenia umiejętności przed ważnymi uroczystościami.

Program nastawiony jest na naukę tańca w formie użytkowej, by każdy mógł stać się Królem Balu dla swojego partnera i czuć się pewnie na parkiecie.

Taniec użytkowy + salsa + walc wiedeński

4x90min

Kurs "2 na 1":

Ten rodzaj kursu przeznaczony jest dla wszystkich osób pragnących nauczyć się tańca w parze (tańca użytkowego), zwanego popularnie „2 na 1”. Uczymy kroków i figur pasujących do większości znanych piosenek. Dodatkowo zapoznajemy z walcem wiedeńskim, który jest często grany podczas zabaw tanecznych i warto go znać.

 

Warsztaty "2 na 1" - jeden weekend, 2x120min

Spotykamy się w sobotę i niedzielę, każdego dnia po dwie godziny.

Skupiamy się wyłącznie na tańcu uniwersalnym, czyli tzw. "2 na 1" do każdej muzyki.

Grupa dla początkujących. 

To świetna zabawa w rytmie disco (i innych na "3"). Prosty sposób, by szybko i dobrze nauczyć sie tańca uniwersalnego, który jest najłatwiejszą fortmą tańca.

Grupa otwarta dla wszystkich, można przyprowadzić świadków, rodziców, znajomych.

 

Taniec towarzyski użytkowy Kraków

 

  • taniec towarzyski w praktyce - (cza cza cza, rumba, rock&roll, tango, walc wiedeński, walc angielski, i inne z biegiem czasu :) )   
  • salsa
  • poleczka (opcjonalnie jako element rozgrzewki i integracji)

DLA KOGO

  • dla studentów - świetna zabawa!!! Totalny luz, ciekawe znajomości, zdobycie nowych  umiejętności (dodatkowo nauka tańca klubowego) czyli FUN&DANCE

  • dla dorosłych/ grupa 45+ - zabawa tańcem!!! Rozładowanie stresu, oderwanie od codziennych obowiązków, praca nad kondycją i sylwetką czyli RUCH&TANIEC&ZABAWA 

  • grupa senior - taneczny relaks!!! Cierpliwi instruktorzy, przyjazna atmosfera, poprawa sprawności fizycznej czyli TAŃCZYĆ KAŻDY MOŻE

Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie w nauce tańca użytkowego oraz świetnie przygotowani, entuzjastycznie nastawieni do życia instruktorzy. A całość dopełnia nasz diamencik, czyli autorski program zajęć.

Kursy sezonowe:

  • zdążyć przed sylwestrem - program obejmuje wersję użytkową cha cha, walc wiedeński, tango oraz taniec uniwersalny

Podstawowy materiał jest realizowany w trzech stopniach, każdy 4x90min, a pełny materiał po pięciu stopniach. Wszystkich, którzy pokochają taniec tak mocno, że będą chcieli kontynuować naukę zaprosimy do grupy hobby. Każda z grup docelowych może się nieco różnić programem.

Dlaczego naszą nową ofertę nazywamy rewolucją?

Kilka lat temu stworzyliśmy autorski program kursów tańca dla narzeczonych ... i sprawdza się on do dziś. Postanowiliśmy naszym pomysłem podzielić się z szerszym gronem i wprowadzić naukę tańca towarzyskiego w nowej formie, jako alternatywę tradycyjnych kursów  dostępnych w każdej szkole tańca.

Podczas zajęć będziecie się świetnie bawić ucząc się tańca, relaksując i uwalniając emocje. Przy okazji można poprawić kondycję i zrzucić kilka kilogramów.

Zdobyte umiejętności z powodzeniem wykorzystacie podczas wesel, imprez towarzyskich, Sylwestra, czy balu. Uczymy tańca praktycznego, a nie turniejowego. W trakcie zajęć zapominamy o problemach, stresie, myślimy tylko o ... parkietowej rewolucji!

A w piątki za dychę (10zł/os.) wyłącznie dla naszych klientów wieczorki taneczne, czyli możliwość ćwiczenia poznanych kroków (rezerwacja telefoniczna, uruchamiane dla min. 6 osób) 

Najlepszy taniec towarzyski Kraków ul. Grzegórzecka 12/8a :)