Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera!

Zgarniaj rabaty, otrzymuj info o konkursach i nowościach!

Regulamin Studia Tańca PierwszyTaniec.pl

Każda osoba przychodząca na zajęcia ma obowiązek zapoznania się z regulaminem.
 1. Udział we wszystkich zajęciach Studia Tańca Pierwszy Taniec jest zgodny z akceptacją niniejszego regulaminu, który każdy instruktor posiada do wglądu.
 2. Na wszystkie sale obowiązuje obuwie zmienne, przeznaczone do zajęć tanecznych, instruktor ma prawo odmówić prowadzenia zajęć w razie nieprzestrzegania niniejszego punktu.
 3. Program zajęć jest autorski, zabrania się kopiowania w jakiejkolwiek postaci.
 4. Każdy uczestnik ma obowiązek poinformowania instruktora o przeciwskazaniach zdrowotnych do udziału w zajęciach oraz o ew. ograniczeniach zdrowotnych (np. ciąża, urazy) lub przebytych chorobach, mogących utrudniać wykonywanie zadanych czynności.
 5. Udział w zajęciach jest dobrowolny i odbywa się na własne ryzyko. Nauczyciele Studia Tańca Pierwszy Taniec nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne kontuzje lub nieszczęśliwe wypadki uczestników podczas zajęć. Sugerujemy, aby uczestnicy zajęć posiadali aktualne badania lekarskie oraz ubezpieczenie NNW.
 6. Przedpłata za kurs nie zostaje zwrócona w przypadku rezygnacji z zajęć później niż 48 godzin przed rozpoczęciem.
  W przypadku kursów:  Ladies, w wyjątkowej okoliczności, istnieje możliwość opuszczenia jednych zajęć z karnetu, po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym (24 godziny wcześniej).
 7. Karnet na wszystkie kursy tańca jest ważny na wykupione zajęcia z rzędu, w przypadku nieobecności zajęcia przepadają.
 8. Wykupione pakiety lekcji indywidualnych oraz opłata za kurs nie zostaje zwracana w przypadku niewykorzystania wszystkich zajęć. W razie nieobecności na pojedynczych zajęciach, zajęcia z danego pakietu lub kursu przepadają i nie ma możliwości ich odrobienia. Para natomiast kontynuuje zajęcia następne z pakietu. Nieodwołana telefonicznie lekcja indywidualna z pakietu z wyprzedzeniem 24h skutkuje skreśleniem zajęć z karnetu.
 9. W razie braku możliwości zapewnienia zastępstwa studio tańca dokonuje odliczeń za zajęcia wyłącznie w przypadku odwołania ich przez instruktorów.
 10. Spóźnienie na zajęcia nie jest odrabiane, skutkuje skróceniem lekcji o czas spóźnienia uczestnika.
 11. O opuszczenie sali tanecznej a także Studia Tańca Pierwszy Taniec mogą zostać poproszone osoby, które nie zastosują się do niniejszego regulaminu, będą pod wpływem alkoholu, innych niedozwolonych środków odurzających lub ich  zachowanie będzie przeszkadzało pozostałym klientom szkoły.
 12. Uczestnicy zajęć zobowiązani są do przechowywania wszystkich swoich rzeczy osobistych w szatni. Studio Tańca Pierwszy Taniec nie odpowiada za wartościowe przedmioty pozostawione przez uczestników zajęć w szatni oraz na terenie całej szkoły.
 13. Nośniki danych (płyta cd, pendrive, tablet itp) pozostawione na sali przez klientów nie są przez Studio Tańca Pierwszy Taniec przechowywane.
 14. Każdy uczestnik zajęć zgadza się na utrwalanie jego wizerunku i wykorzystywanie go w materiałach foto/video w celach promocyjnych studia tańca. W razie braku takiej zgody prosimy o wiadomość na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.