Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera!

Zgarniaj rabaty, otrzymuj info o konkursach i nowościach!

Specjalnie dla kobiet

Nowość w naszym Studiu Tańca! Nasze Panie z myślą o innych Paniach, by na parkiecie czuły się dobrze, swobodnie i wyjątkowo... stworzyły strefę wyłącznie dla kobiet.

Same korzyści:

  • możliwość zrzucenia kilku kilogramów
  • utrzymanie kondycji fizycznej
  • praca nad sylwetką i ciałem
  • świetna atmosfera w damskim towarzystwie
  • tempo dopasowane do grupy

 

Oferujemy grupy:

  •  latino ladies dla Pań 50+

 

Ladies latino - czyli gorące rytmy bez partnera

Chcesz poznać brazylijską sambę, zmysłową rumbę i rytmiczną cha - chę ( i inne gorące rytmy jak: salsa, reggeaton, dancehall), ale nie masz z kim ćwiczyć? Przyjdź na nasz kurs! Zajęcia rozpoczynają się rozgrzewką, a później przechodzimy do krótkich choreografii, zobacz tutaj. Praca nad całym ciałem, sylwetką, płynnością ruchów  oraz ogólną kondycją. Świetna zabawa i nauka w jednym. 

 

Sexy dance - czyli być kobiecą (Aktualnie brak w ofercie)

Zajęcia bazujące na ruchach pole dance, tańca brzucha i i latynoskich kroków. Dzięki ćwiczeniom nauczymy Cię seksownych, kocich ruchów. Czasem zajęcia będą jak wulkan energii, a czasem zmysłowe i sensualne, zobacz tutaj. Popracujemy nad świadomością i elastycznością ciała. Duża dawka seksapilu i wybuch kobiecości doda pewności siebie, co wzbogaci także duszę każdej kobiety.

High heels - czyli klasa na obcasach (Aktualnie brak w ofercie)

Kobieco, pikantnie i zmysłowo. Zabawa tańcem  i własnym ciałem, a przede wszystkim dużo dobrego humoru. Układy choreograficzne, jak z teledysków zobacz tutaj. Tempo zajęć dostosowane do uczestniczek. Praca nad mięśniami pośladków, ud, łydek, pleców oraz brzucha, a dodatkowo nauka gracji i pewności siebie... by każda kobieta poczuła, że ma klasę. Nauczymy również jak z gracją poruszać się na wysokich obcasach :) Zrób coś dla siebie, a być może również dla swojego mężczyzny.