Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera!

Zgarniaj rabaty, otrzymuj info o konkursach i nowościach!

Taniec dla narzeczonych

Specjalnie dla narzeczonych oferujemy zajęcia w małych grupach oraz lekcje indywidualne.

Kursy w grupach odbywają się na sali (z lustrami) przy ul. Grzegórzeckiej 12/8a

Naszym atutem są małe grupki od 3 do 6 par (jedynie kursy oraz warsztaty weekendowe "2 na 1" są do 8 par)

Proponujemy kursy przygotowane z myślą specjalnie o narzeczonych. Skupiamy się na nauce konkretnego układu do pierwszego tańca, by wyglądał naturalnie, nie był stresujący i był niezapomnianą pamiątką dla wszystkich gości.

Rodzaje kursów:

Intensywny:  4 spotkania po 90 min – 90zł od osoby; walc wiedeński + taniec uniwersalny

Rozwiń, by przeczytać szczegóły

To najszybszy i najbardziej skondensowany kurs pierwszego tańca. Uczymy pięknej choreografii do walca wiedeńskiego wraz z eleganckim ukłonem na rozpoczęcie tańca i efektownym zakończeniem układu oraz figur do tańca uniwersalnego, przydatnego podczas dalszej zabawy weselnej.

Rozszerzony:  6 spotkań po 90 min – 140zł od osoby; na pierwszy taniec: walc wiedeński + taniec uniwersalny + salsa (wprowadzana w zależności od decyzji grupy)

Rozwiń, by przeczytać szczegóły

Kurs ten jest rozszerzoną wersją kursu intensywnego. Uczymy nieco bardziej rozbudowanej, pięknej choreografii do walca wiedeńskiego (zależy od edycji kursu) wraz z eleganckim ukłonem na rozpoczęcie tańca i efektownym zakończeniem układu oraz kroków do tańca uniwersalnego (i kilka figur więcej), przydatnego podczas dalszej zabawy weselnej, a także kroki podstawowe do salsy, jeśli grupa chce się skupić na przygotowaniu do wesela, większością głosów wykluczamy salsę :)

2 na 1: 4 spotkania po 90 min – 90zł od osoby; taniec uniwersalny + w. wiedeński

Rozwiń, by przeczytać szczegóły

To najbardziej popularny i zarazem uniwersalny kurs tańca. Przeznaczony jest zarówno dla przyszłych młodych par, jak i osób pragnących nauczyć się tańca w parze, zwanego popularnie „2 na 1”. Uczymy kroków i figur pasujących do większości znanych piosenek w rytmie na "trzy". Dodatkowo zapoznajemy z walcem wiedeńskim, który jest często grany podczas zabaw tanecznych i warto go znać (kroki podstawowe).

Warsztaty weekendowe dla narzeczonych - dwa weekendy, 4x120min

Rozwiń, by przeczytać szczegóły

Spotykamy się przez dwa weekendy z rzędu, każdego dnia po dwie godziny.

Daje nam to aż 8 godzin warsztatów, czyli wspaniałej zabawy, przy tworzeniu pięknego układu do dynamicznego i efektownego walca wiedeńskiego. Dodatkowo oczymy kroków podstawowych i figur do tańca uniwersalnego, tzw. "2 na 1".

To świetna alternatywa dla osób ze zmiennymi grafikami pracy w tygodniu, a także mieszkających dalej od Krakowa, albo tych wszystkich, którzy wolą poćwiczyć w weekendy.

Warsztaty "2 na 1" - jeden weekend, 2x120min

Rozwiń, by przeczytać szczegóły

Spotykamy się w sobotę i niedzielę, każdego dnia po dwie godziny.

Skupiamy się wyłącznie na tańcu uniwersalnym, czyli tzw. "2 na 1" do każdej muzyki.

To świetna zabawa w rytmie disco (i innych na "3"). Prosty sposób, by szybko i dobrze nauczyć sie tańca uniwersalnego, który jest najłatwiejszą fortmą tańca.

Grupa otwarta nie tylko dla narzeczonych, zapraszamy także świadków, rodziców i innych gości weselnych oraz osoby pragnące poćwiczyć taniec uniwersalny.


Wszystkie kursy uruchamiane są po zgłoszeniu się minimum 3 par.

Jest możliwość utworzenia kursu dla grup zorganizowanych zawierających min. 6 osób- terminy i ceny do ustalenia