Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera!

Zgarniaj rabaty, otrzymuj info o konkursach i nowościach!

Dlaczego wybrać nas do nauki pierwszego tańca?

Część z Was pewnie jeszcze nie wie dlaczego pierwszy taniec miałoby oddać w nasze magiczne ręcę (i nogi).

Istniejemy na rynku dobrych kilka lat i doczekaliśmy się ciągłego kopiowania pomysłów przez inne szkoły tańca. Jest to fakt ważny dla nas, ale mało istotny z punktu widzenia klienta.

W internecie ogłoszeń instruktorów jest mnóstwo. Tylko skąd wiedzieć, którzy z nich są dobrzy.
Najważniejsze co mi przychodzi na myśl to fakt, że ktoś, kto ma małe (choć niekoniecznie krótkie) doświadczenie w przygotowaniu narzeczonych nie wie, że nauka pierwszego tańca, to nie jest typowe uczenie tańca. To coś więcej niż pokazanie kilku kroków na parkiecie. Po pierwsze (a niech inni kopiują!) to nie nauka kroków podstawowych, bo nie ma na nią czasu. To nawet nie uczenie zawodowej techniki tanecznej, czy idealnej postawy w tańcu.

To jest magia i czarowanie.

To co nas wyróżnia to wiedza i doświadczenie. Do nas należy wykreowanie niepowtarzalnej atmosfery jaką stworzycie tańcząc swój pierwszy taniec.

To my musimy zmieścić się w krótkim czasie i przygotować Was na tyle świetnie, żebyście bez stresu mogli zaprezentować ciężką pracę, jaką poświęciliście na naukę.

To nasi instruktorzy nieustannie doszkalają się i śledzą bieżące trendy.

Niezależnie od tego czy to będzie skomplikowany walc, czy proste "2 na 1", to jest Wasza chwila, ta niezapomniana, jedyna, niepowtarzalna.

Mimo, że przez naszą salę przewija się po kilkadziesiąt par na sezon, każdą parę traktujemy indywidualnie, bo wiemy jak ważny to moment dla Was.

I nie możecie oddać tej całej magii byle komu :)

Nauczyciel tańca musi być kreatywnym, cierpliwym, wyluzowanym... I takie właśnie są nasze instruktorki.

Dlatego bez obaw co rok organizujemy bezpłatne warsztaty dla narzeczonych, podczas których uczymy tańca uniwersalnego oraz walca wiedeńskiego. Dajemy Wam szansę za darmo poznać nasz sposób pracy. Wiemy, że po warsztatach wracacie do nas, bo wiecie, że to trafny wybór.

 Chcesz być na bieżąco z promocjami w naszej firmie? Polub nas na Facebooku:

Profil Studio Tańca Pierwszy Taniec